Rebound/Tireless Velo

Event Category Name
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Tim Ellerbruch
38 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Bob Croucher
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Michael Rabinowitz
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Ted Lamb
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Women 3 Marie Marjama
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Karen Goritski
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 15-16 Owen Wilks
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Junior Men 3/4/5 Owen Wilks
34 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Richard Wilks
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ Category 3 Marcus Marjama
6 GPCM: Washougal CX Women 3 Marie Marjama
DNF GPCM: Washougal CX Masters 50+ Michael Rabinowitz
16 GPCM: Washougal CX Masters 50+ Bob Croucher
14 GPCM: Washougal CX Masters 50+ William Goritski
13 GPCM: Washougal CX Masters 50+ Doug Lamey
9 GPCM: Washougal CX Masters 50+ Ted Lamb
5 GPCM: Washougal CX Masters 60+ Joe Hamilton
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Joe Hamilton
46 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Men 2/3 Luke Sosnowski
20 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Women 3 Marie Marjama
4 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 50+ Karen Goritski
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Bob Croucher
43 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Tim Ellerbruch
31 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ William Goritski
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Ted Lamb
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ Category 3 Marcus Marjama
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 60+ Joe Hamilton
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Women 3 Marie Marjama
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ William Goritski
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Joel DeWit
47 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Bob Croucher
45 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Doug Lamey
33 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Buzz Truitt
23 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Michael Rabinowitz
21 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Ted Lamb
18 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Marcus Marjama
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 Richard Wilks
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Joe Hamilton
DNF Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Daniel Anderson
8 Cross on the Mountain Masters 50+ Mike Gilbert
11 GPCM: Heiser Farm CX Women 3 Marie Marjama
29 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Bob Croucher
24 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Tim Ellerbruch
23 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Doug Lamey
18 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Michael Rabinowitz
14 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Ted Lamb
4 GPCM: Heiser Farm CX Masters 60+ Joe Hamilton
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Joe Hamilton
18 Battle at Barlow Masters 50+ Bob Croucher
7 Battle at Barlow Masters 50+ Ted Lamb
11 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 1/2 Luke Sosnowski
26 GPCM: NINKROSSI Men 2/3 Murray Carlisle
38 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Joe Hamilton
30 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Tim Ellerbruch
23 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Michael Rabinowitz
28 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Marcus Marjama
18 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 Dan Anderson
3 GPCM: NINKROSSI Masters 60+ Joe Hamilton
3 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 60+ Joe Hamilton
3 Portland Trophy Cup Series Standings Singlespeed Women Abra McNair
3 GPCM: Zaaldercross Junior Men 15-16 Owen Wilks
12 GPCM: Zaaldercross Junior Men 3/4/5 Owen Wilks
2 GPCM: Zaaldercross Masters Women 50+ Karen Goritski
24 GPCM: Zaaldercross Men 2/3 Murray Carlisle
DNF GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Tim Ellerbruch
33 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Tim Goss
31 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Bob Croucher
24 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Michael Rabinowitz
21 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Doug Lamey
16 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Chris Tauscher
10 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Ted Lamb
31 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Dan Anderson
13 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Marcus Marjama
9 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Luke Sosnowski
6 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 Richard Wilks
6 GPCM: Zaaldercross Masters 60+ Joe Hamilton
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 60+ Joe Hamilton
24 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Dan Anderson
16 Corn Cross 1 Masters 50+ Chris Tauscher
DNF GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Buzz Truitt
44 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Joe Hamilton
38 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ David Lofstead
36 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Tim Ellerbruch
27 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Bob Croucher
24 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Doug Lamey
23 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Michael Rabinowitz
18 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Marcus Marjama
16 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Richard Wilks
5 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ Category 3 Luke Sosnowski
37 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 Jerod Cottrill
1 GPCM: Het Meer CX Junior Men 15-16 Owen Wilks
5 GPCM: Het Meer CX Junior Men 3/4/5 Owen Wilks
5 GPCM: Het Meer CX Masters 60+ Joe Hamilton
3 GPCM: DDCX Masters Women 50+ Karen Goritski
1 GPCM: DDCX Junior Men 15-16 Owen Wilks
6 GPCM: DDCX Junior Men 3/4/5 Owen Wilks
49 GPCM: DDCX Masters 50+ David Lofstead
45 GPCM: DDCX Masters 50+ Tim Goss
39 GPCM: DDCX Masters 50+ Tim Ellerbruch
37 GPCM: DDCX Masters 50+ Bob Croucher
28 GPCM: DDCX Masters 50+ Chris Tauscher
26 GPCM: DDCX Masters 50+ Michael Rabinowitz
23 GPCM: DDCX Masters 50+ William Goritski
18 GPCM: DDCX Masters 50+ Doug Lamey
13 GPCM: DDCX Masters 50+ Ted Lamb
15 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Marcus Marjama
14 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Richard Wilks
12 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 Luke Sosnowski
47 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Jerod Cottrill
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Nathan Engkjer
2 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jack Lamey
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Richard Wilks
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 60+ Joe Hamilton
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Goss
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 William Goritski
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Ella Wilks
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Mitchell Fies
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Karen Goritski
23 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Nathan Engkjer
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Richard Wilks
1 Portland Short Track Series Category 1 Men 19-44 Jack Lamey
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 60+ Joe Hamilton
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Goss
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 William Goritski
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Mitchell Fies
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Cody Elliott
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Karen Goritski
20 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Nathan Engkjer
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Richard Wilks
3 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jack Lamey
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 60+ Joe Hamilton
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lukas Child
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lucas Fies
3 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Karen Goritski
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Nathan Engkjer
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Mitchell Fies
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lukas Child
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lucas Fies
2 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Karen Goritski
DNF Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Goss
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 William Goritski
6 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ William Goritski
6 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ Karen Goritski
5 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ Buzz Truitt
5 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ Ted Lamb
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Mitchell Fies
8 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Cody Elliott
7 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lukas Child
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lucas Fies
3 Portland Short Track Series Clydesdale Buzz Truitt
11 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Goss
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
3 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jack Lamey
24 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
18 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Nathan Engkjer
8 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Richard Wilks
5 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jack Lamey
3 Portland Short Track Series Category 2 Men 60+ Joe Hamilton
9 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Goss
1 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Ella Wilks
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Mitchell Fies
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Cody Elliott
5 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lukas Child
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lucas Fies
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Beth Burns
6 Skibowl Classic XC Category 3 Men 40+ Todd Fies
1 Skibowl Classic XC Category 3 Men 14-18 Mitchell Fies
3 Skibowl Classic XC Category 3 Men 10-13 Lucas Fies
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Owen Wilks
3 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Mitchell Fies
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lucas Fies
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Trent Knoeppel
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Beth Burns
2 Portland Short Track Series Category 2 Men 60+ Joe Hamilton
10 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Tim Goss
6 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 William Goritski
4 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
22 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Luke Sosnowski
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Nathan Engkjer
5 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jack Lamey
16 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Nathan Engkjer
9 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Richard Wilks
3 Portland Short Track Series Category 1 Men U45 Jack Lamey
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 William Goritski
5 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Doug Lamey
1 Portland Short Track Series Category 3 Women 10-13 Ella Wilks
2 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Owen Wilks
1 Portland Short Track Series Category 3 Men 14-18 Mitchell Fies
6 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lukas Child
4 Portland Short Track Series Category 3 Men 10-13 Lucas Fies
1 Portland Short Track Series Category 2 Women 45+ Karen Goritski
33 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 50-59 Greg O'Brien
2 Sisters Stampede Category 3 Novice Junior Men 14-18 Mitchell Fies
22 Sisters Stampede Category 3 Novice Junior Men 10-13 Cody Elliott
18 Sisters Stampede Category 3 Novice Junior Men 10-13 Lukas Child
12 Sisters Stampede Category 3 Novice Junior Men 10-13 Lucas Fies
11 Sisters Stampede Category 3 Novice Junior Men 10-13 Trent Knoeppel
33 Sisters Stampede Category 2 Men 50-59 Greg O'Brien
2 Sisters Stampede Category 3 Junior Men 14-18 Mitchell Fies
22 Sisters Stampede Category 3 Junior Men 10-13 Cody Elliott
18 Sisters Stampede Category 3 Junior Men 10-13 Lukas Child
12 Sisters Stampede Category 3 Junior Men 10-13 Lucas Fies
11 Sisters Stampede Category 3 Junior Men 10-13 Trent Knoeppel
3 Coast Hills Classic MTB Race Category 3 Junior Men 14-18 Mitchell Fies
8 Coast Hills Classic MTB Race Category 3 Junior Men 10-13 Cody Elliott
7 Coast Hills Classic MTB Race Category 3 Junior Men 10-13 Lucas Fies
6 Coast Hills Classic MTB Race Category 3 Junior Men 10-13 Lukas Child
4 Coast Hills Classic MTB Race Category 3 Junior Men 10-13 Trent Knoeppel
13 30th Annual Mudslinger Category 3 Junior Men 14-18 Mitchell Fies
10 30th Annual Mudslinger Category 3 Junior Men 10-13 Lucas Fies
8 30th Annual Mudslinger Category 3 Junior Men 10-13 Lukas Child
4 30th Annual Mudslinger Category 3 Junior Men 10-13 Trent Knoeppel
5 30th Annual Mudslinger Category 3 Novice Women 19-39 katie knoeppel