Audi

Event Category Name
37 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 JD Jaspersen
12 OBRA Championships: Kruger's Crossing Cyclocross Classic Masters 35+ Category 3 John Hatfield
11 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ 1/2 John Weathers
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 50+ Jeff Otto
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 JD Jaspersen
22 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Barton Park Masters 35+ Category 3 John Hatfield
15 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ Category 3 John Hatfield
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Wooden Shoe Masters 35+ 1/2 John Weathers
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 JD Jaspersen
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Bend Masters 35+ 4 JD Jaspersen
1 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters Women 35+ 3 Fay Mobbs
1 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ 1/2 John Weathers
1 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 50+ Jeff Otto
14 GPCM: Luscher Farm Crosstoberfest Masters 35+ Category 3 John Hatfield
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 1/2 John Weathers
8 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Women 4 Fay Mobbs
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 50+ Jeff Otto
5 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters 35+ 4 JD Jaspersen
3 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Jeff Otto
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 35+ 4 JD Jaspersen
2 GPCM: Washougal CX Masters 35+ 1/2 John Weathers
1 GPCM: Washougal CX Masters 50+ Jeff Otto
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Otto
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers
15 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Hatfield
22 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Warren Atkey
12 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 1/2 John Weathers
1 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 50+ Jeff Otto
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters 35+ 4 JD Jaspersen
DNF River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 1/2 John Weathers
2 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 50+ Jeff Otto
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ Category 3 John Hatfield
17 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters 35+ 4 JD Jaspersen
14 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Hatfield
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Otto
3 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers
19 Portland Trophy Cup - Series Standings Masters Men 3/4 Warren Atkey
5 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Warren Atkey
1 GPCM: Heiser Farm CX Masters 35+ 1/2 John Weathers
2 GPCM: Heiser Farm CX Women 5 Fay Mobbs
2 GPCM: Heiser Farm CX Masters 50+ Jeff Otto
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Otto
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers
11 Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Hatfield
7 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 1/2 John Weathers
5 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Jeff Otto
16 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ Category 3 John Hatfield
15 GPCM: NINKROSSI Masters 35+ 4 JD Jaspersen
1 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 50+ Jeff Otto
2 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 1/2 40+ John Weathers
20 Blind Date at the Dairy: in Masters Men 3/4 40+ John Hatfield
DNF GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 1/2 John Weathers
3 GPCM: Zaaldercross Masters 50+ Jeff Otto
39 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ Category 3 John Hatfield
11 GPCM: Zaaldercross Masters 35+ 4 JD Jaspersen
DNF Blind Date at the Dairy Masters Men 3/4 40+ John Hatfield
1 Blind Date at the Dairy Masters Men 50+ Jeff Otto
2 Blind Date at the Dairy Masters Men 1/2 40+ John Weathers
22 Portland Trophy Cup Masters Men 3/4 Warren Atkey
5 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 1/2 John Weathers
5 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Jeff Otto
10 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 JD Jaspersen
8 GPCM: Het Meer CX Masters 35+ 4 Dave Torrance
2 GPCM: DDCX Masters 35+ 1/2 John Weathers
3 GPCM: DDCX Masters 50+ Jeff Otto
19 GPCM: DDCX Masters 35+ Category 3 John Hatfield
22 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 JD Jaspersen
14 GPCM: DDCX Masters 35+ 4 Dave Torrance
3 Monday Night PIR Sprint Series Men Brian Engelhard
2 Monday Night PIR Sprint Series Women Amy Engelhard
16 Tuesday Night PIR Category 4/5 Amy Engelhard
1 Marys Peak Hillclimb Road Race Men 1/2 Dillon Caldwell
1 Marys Peak Hillclimb Road Race Men 60+ Daniel Caldwell
3 Marys Peak Hillclimb Road Race Men 50+ Dan Packman
2 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2 Dillon Caldwell
2 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2/3 Dillon Caldwell
14 Worthy Brewing Crit Series Men 3 Nicole Pressprich
1 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich
2 10 Barrel Brewing OBRA Criterium Championships Senior Men Dillon Caldwell
13 Franz Bakery Criterium Men Category 3 David Derek Lanier
12 Franz Bakery Criterium Men Category 3 Andy Shirey
4 Franz Bakery Criterium Women Category 4/5 Amy Engelhard
10 Franz Bakery Criterium Masters Men 50+ Andrew LaVeine
DNF Franz Bakery Criterium Masters Men 40+ Greg Steele
1 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2 Dillon Caldwell
13 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Nicole Pressprich
2 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich
2 Oregon State University Criterium Men Pro/1/2 Dillon Caldwell
1 Sasquatch Duro Men 19-29 Dillon Caldwell
DNF Worthy Brewing Crit Series Men 1/2 Dillon Caldwell
1 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2 Nicole Pressprich
47 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field: Combined Combined Andrew LaVeine
22 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field: Combined Combined Dan Packman
12 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Masters Men 50-59 Andrew LaVeine
5 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Masters Men 50-59 Dan Packman
4 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Masters Men 50-54 Andrew LaVeine
2 2017 OBRA Hillclimb Time Trial Championship - Presented by Sam Barlow Track & Field Masters Men 50-54 Dan Packman
19 High Cascades 100 Open Men Gray Skinner
2 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2/3 Dillon Caldwell
12 Worthy Brewing Crit Series Men 3 Nicole Pressprich
2 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich
3 Tuesday Night PIR Men 4/5 Andrew LaVeine
36 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Fay Mobbs
33 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Daniel Caldwell
26 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Dan Packman
38 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Karl Mobbs
5 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Robert Tornai
2 Larch Mt. Hill Climb: Combined Combined Dillon Caldwell
1 Larch Mt. Hill Climb Women Category 4 Fay Mobbs
2 Larch Mt. Hill Climb Masters Men 65+ Daniel Caldwell
2 Larch Mt. Hill Climb Masters Men 50-54 Dan Packman
3 Larch Mt. Hill Climb Masters Men 45-49 Karl Mobbs
1 Larch Mt. Hill Climb Masters Men 40-44 Robert Tornai
2 Larch Mt. Hill Climb Category 1/2 Men Dillon Caldwell
2 Worthy Brewing Crit Series Men 1/2 Dillon Caldwell
2 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich
2 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ Jeff Otto
2 Six Hours of Mt Hood Two-Person Masters 100+ John Weathers
4 Six Hours of Mt Hood Solo Masters Men 50+ Tom Williamson
25 Thump Coffee High Desert Omnium: Road Race Men Category 4/5 Daniel Caldwell
1 Thump Coffee High Desert Omnium: Road Race Women Category 1/2 Nicole Pressprich
18 Thump Coffee High Desert Omnium: Criterium Men Category 4/5 Criterium Daniel Caldwell
1 Thump Coffee High Desert Omnium: Criterium Women Category 1/2 Criterium Nicole Pressprich
2 Velo Cascadia Road Race Series: Hamaker TT: Combined Combined Dan Packman
2 Velo Cascadia Road Race Series: Hamaker TT Men A Dan Packman
15 Worthy Brewing Crit Series Men 4/5 Daniel Caldwell
20 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Daniel Caldwell
18 Worthy Brewing Crit Series Men 3/4/5 Nicole Pressprich
2 Worthy Brewing Crit Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich
7 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ John Weathers
21 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs
15 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele
5 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield
3 Baker City Cycling Classic: Stage 5 - Tour d’Horn Road Race Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai
156 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Karl Mobbs
103 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined John Hatfield
44 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Robert Tornai
28 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: Combined Combined Greg Steele
23 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men Karl Mobbs
9 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men John Hatfield
2 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium: GC after stage 4 Masters Category 4/5 Men Greg Steele
17 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield
16 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs
4 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai
1 Baker City Cycling Classic: Stage 4 - Tour d’Town Criterium Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele
23 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men Karl Mobbs
9 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men John Hatfield
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial: GC after Stage 3 Masters Category 4/5 Men Greg Steele
22 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs
8 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield
2 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai
1 Baker City Cycling Classic: Stage 3 - BCCC Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele
165 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Karl Mobbs
126 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Greg Steele
120 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined John Hatfield
107 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: Combined Combined Robert Tornai
22 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs
7 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele
5 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield
1 Baker City Cycling Classic Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai
23 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Karl Mobbs
14 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men John Hatfield
5 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
4 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial: GC after Stage 2 Masters Category 4/5 Men Greg Steele
20 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs
10 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele
8 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield
4 Baker City Cycling Classic: Stage 2 - Oregon Trail Uphill Time Trial Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai
24 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men Karl Mobbs
13 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men John Hatfield
12 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men Robert Tornai
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race: GC After Stage 1 Masters Category 4/5 Men Greg Steele
24 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men Karl Mobbs
13 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men John Hatfield
12 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men Robert Tornai
1 Baker City Cycling Classic: Stage 1 - Keating Valley Road Race Masters Category 3/4/5 Men Greg Steele
14 Tuesday Night PIR Men 4/5 Amy Engelhard
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 40-49 Larry Chow
6 Portland Short Track Series Category 1 Men 45+ Tom Williamson
2 Skibowl Classic XC Category 1 Men 45+ John Weathers
3 Hammer Velo Crit Women 4/5 Amy Engelhard
28 Tuesday Night PIR Men 4/5 Amy Engelhard
127 OBRA TT Championships: Combined Combined Daniel Caldwell
86 OBRA TT Championships: Combined Combined Greg Steele
39 OBRA TT Championships: Combined Combined Dillon Caldwell
91 OBRA TT Championships: Combined Combined Nicole Pressprich
49 OBRA TT Championships: Combined Combined Greg Steele
6 OBRA TT Championships: Combined Combined Daniel Caldwell
5 OBRA TT Championships Masters Men 60-69 Daniel Caldwell
5 OBRA TT Championships Masters Men 40-49 Greg Steele
2 OBRA TT Championships Women Category 1/2 Nicole Pressprich
5 OBRA TT Championships Masters Men 45-49 Greg Steele
1 OBRA TT Championships Men Category 1/2 Dillon Caldwell
2 OBRA TT Championships Masters Men 65-69 Daniel Caldwell
23 Mt Tabor Circuit Race Masters Men 40+ John Weathers
14 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Nicole Pressprich
16 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Dillon Caldwell
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 1/2 Dillon Caldwell
27 Hammer Velo Crit Senior Men Zach Bowden
16 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Nicole Pressprich
25 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Dillon Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 1/2 Dillon Caldwell
9 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Masters Men 4/5 Andrew LaVeine
2 Monday Night PIR: SERIES STANDINGS Women 4/5 Amy Engelhard
25 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 40-49 John Hatfield
14 Sisters Stampede Category 1 Expert Men 45+ Tom Williamson
4 Sisters Stampede Category 1 Expert Men 45+ John Weathers
25 Sisters Stampede Category 2 Men 40-49 John Hatfield
14 Sisters Stampede Category 1 Men 45+ Tom Williamson
4 Sisters Stampede Category 1 Men 45+ John Weathers
14 Sisters Stampede Category 2 Men 45+ Tom Williamson
4 Sisters Stampede Category 2 Men 45+ John Weathers
5 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women Category 1/2/3 Nicole Pressprich
4 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Women Category 1/2 Nicole Pressprich
10 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 50+ Andrew LaVeine
2 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Masters Men 40+ Greg Steele
13 Desert Orthopedics Bend Don't Brake Road Race Men Category 1/2 Dillon Caldwell
18 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Nicole Pressprich
19 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Dillon Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich
4 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 1/2 Dillon Caldwell
5 Tuesday Night PIR: May Series Category 3/4 Greg Steele
16 Tuesday Night PIR Category 1/2/3 Zach Bowden
4 Monday Night PIR Women 4/5 Amy Engelhard
21 Rally the Valley Omnium: Time Trial: Combined Combined Daniel Caldwell
6 Rally the Valley Omnium Men 40/50/60 Daniel Caldwell
12 Rally the Valley Omnium: Criterium Men 40/50/60 Daniel Caldwell
2 Rally the Valley Omnium: Time Trial Masters Men 60-69 Daniel Caldwell
17 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Nicole Pressprich
23 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Dillon Caldwell
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich
3 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 1/2 Dillon Caldwell
1 Monday Night PIR Women 4/5 Hotspots Amy Engelhard
1 Monday Night PIR Women 4/5 Amy Engelhard
19 Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 1 Men 19-44 Brent Carlson
11 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Nicole Pressprich
18 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series: Combined Combined Dillon Caldwell
2 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Women 1/2/3 Nicole Pressprich
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 4/5 Daniel Caldwell
1 Sagebrush Cycles TT and Duathlon Series Men 1/2 Dillon Caldwell
2 Tuesday Night PIR: May Individual Series Category 3/4 Greg Steele
32 Tuesday Night PIR 3/4 Results Andrew LaVeine
1 Tuesday Night PIR 3/4 Results Greg Steele
6 Wooden Shoe Kermesse Category 4/5 JD Jaspersen
14 Wooden Shoe Kermesse Masters 35+ 4 JD Jaspersen
5 Montinore Road Race Masters Men 50+ Jeff Otto
10 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 Greg Steele
9 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 Robert Tornai
7 Montinore Road Race Masters 40+ 1/2/3 John Hatfield
1 Montinore Road Race Women 4/5 40+ Fay Mobbs
9 Montinore Road Race Women 4/5 Amy Engelhard
1 Montinore Road Race Masters 4/5 60+ Luis Valls
2 Montinore Road Race Masters 4/5 50+ Andrew LaVeine
9 Montinore Road Race Masters 4/5 40+ Karl Mobbs
2 Monday Night PIR Women 4/5 Amy Engelhard
1 Bear Springs Trap Sport Men 19-39 Zach Bowden
37 Revenge Of The Disc: Combined Combined Greg Steele
14 Revenge Of The Disc: Combined Combined Greg Steele
55 Revenge Of The Disc: Combined Combined Andrew LaVeine
1 Revenge Of The Disc Masters Men 40-49 Greg Steele
1 Revenge Of The Disc - 24.8 Miles: Revenge Of The Disc - Series Standings Masters Men 45-49 Greg Steele
1 Revenge Of The Disc Masters Men 45-49 Greg Steele
2 Revenge Of The Disc Eddy Men Andrew LaVeine
3 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Hotspots Andrew LaVeine
2 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Andrew LaVeine
1 Monday Night PIR Women 4/5 Amy Engelhard
9 Barton Park Cicuit Race Masters Men 3/4/5 40+ John Hatfield
4 Barton Park Cicuit Race Masters Men 3/4/5 40+ Robert Tornai
6 Monday Night PIR Masters Men 4/5 Andrew LaVeine
1 Silverton Road Race Women 1/2 Nicole Pressprich
1 Silverton Road Race Women 1/2/3 Nicole Pressprich
3 Silverton Road Race Masters Men 60+ (3/4/5) Daniel Caldwell
20 Silverton Road Race Masters Men 50+ (3/4/5) Dan Packman
13 Silverton Road Race Masters Men 50+ (3/4/5) Andrew LaVeine
7 Silverton Road Race Masters Men 50+ (3/4/5) Jeff Otto
2 Silverton Road Race Pro/1/2 Men Dillon Caldwell
14 Silverton Road Race Masters Men 40-49 (3/4/5) John Hatfield
9 Silverton Road Race Masters Men 40-49 (3/4/5) Greg Steele
6 Silverton Road Race Masters Men 40-49 (3/4/5) Robert Tornai
2 Silverton Road Race Masters Men 40-49 (3/4/5) John Weathers
15 Silverton Road Race Category 3 Men Julian Soh
3 Revenge Of The Disc: Combined Combined Greg Steele
1 Revenge Of The Disc Masters Men 45-49 Greg Steele
3 Kings Valley Road Race Women 1/2 Nicole Pressprich
3 Kings Valley Road Race Masters Men 60+ Luis Valls
10 Kings Valley Road Race Masters Men 50+ Andrew LaVeine
6 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ Robert Tornai
2 Kings Valley Road Race Masters Men 40+ John Hatfield
1 Kings Valley Road Race Men 1/2 Dillon Caldwell
11 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 1 Men 45+ Rick Heckenlaible
10 Gorge Roubaix Women Category 4 Amy Engelhard
4 Gorge Roubaix Women Pro/1/2/3 Nicole Pressprich
19 Gorge Roubaix Men Pro/1/2 Gray Skinner
4 Gorge Roubaix Men Pro/1/2 Dillon Caldwell
20 Gorge Roubaix Men Category 3/4 John Hatfield
6 Gorge Roubaix Men Category 3/4 Robert Tornai
1 Piece of Cake Road Race Women 1/2 Nicole Pressprich
13 Piece of Cake Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Andrew LaVeine
6 Piece of Cake Road Race Masters Men 50+ 3/4/5 Jeff Otto
3 Piece of Cake Road Race Women 4/5 Amy Engelhard
3 Piece of Cake Road Race Women 40+ 3/4/5 Tina Haugbro
1 Piece of Cake Road Race Women 40+ 3/4/5 Fay Mobbs
27 Piece of Cake Road Race Pro/1/2 Men Zach Bowden
6 Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Robert Tornai
1 Piece of Cake Road Race Masters Men 40-49 3/4/5 Greg Steele
5 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Robert Tornai
65 Jack Frost Time Trial: Combined Combined Andrew LaVeine
10 Jack Frost Time Trial Eddy Senior Men Andrew LaVeine
1 Jack Frost Time Trial Category 3 Men Robert Tornai