Oregon Bike Shop Racing Team

Event Category Name
13 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Masters Women 50+ Sue Hanna
79 River City Bicycles Cyclocross Crusade: PIR: Heron Lakes Singlespeed James Jonke
62 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Singlespeed James Jonke
48 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters 50+ Neil Carpenter
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Cascade Locks Masters Women 50+ Sue Hanna
10 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 1/2 Emily Boscacci
14 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #2 Masters Women 50+ Sue Hanna
16 River City Bicycles Cyclocross Crusade: Alpenrose Dairy #1 Masters Women 50+ Sue Hanna
10 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 1/2 Emily Boscacci
5 Portland Trophy Cup Women 1/2 Emily Boscacci
4 Cross on the Mountain Masters Women 50+ Sue Hanna
10 Portland Trophy Cup - Series Standings Women 1/2 Emily Boscacci
3 Portland Trophy Cup Women 1/2 Emily Boscacci
7 Battle at Barlow Masters Women 50+ Sue Hanna
28 Battle at Barlow Masters 50+ Neil Carpenter
43 GPCM: NINKROSSI Masters 50+ Neil Carpenter
6 GPCM: Zaaldercross Masters Women 50+ Sue Hanna
12 GPCM: Zaaldercross Masters Women 35+ 3 Cecily Norris
20 GPCM: Zaaldercross Singlespeed Jordan Norris
10 Portland Trophy Cup Women 1/2 Emily Boscacci
13 Corn Cross 1 Singlespeed Jordan Norris
46 GPCM: Het Meer CX Masters 50+ Neil Carpenter
7 Cascade Cream Puff 100 Mile Open Men Greg Brandelli
17 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Sue Hanna
25 Portland Short Track Series Singlespeed Jordan Norris
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Neil Carpenter
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 James Jonke
15 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Cecily Norris
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Neil Carpenter
11 High Cascades 100 Veteran Men 40-49 Jon Spindor
13 High Cascades 100 Singlespeed Men David Bisers
93 High Cascades 100 Open Men Greg Brandelli
8 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Sue Hanna
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Neil Carpenter
14 Mt. Tabor Series Masters Men 50+ Steve Volz
13 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Neil Carpenter
18 Portland Short Track Series Category 2 Men U40 Greg Brandelli
15 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Neil Carpenter
5 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kaitlyn Wolfe
2 Skibowl Classic XC Category 2 Women 50+ Sue Hanna
2 Skibowl Classic XC Category 2 Men 19-39 Greg Brandelli
3 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kaitlyn Wolfe
12 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Neil Carpenter
8 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 James Jonke
10 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Sue Hanna
11 Portland Short Track Series Elite/Category 1 Women Sue Hanna
17 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Neil Carpenter
14 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 Steve Volz
7 Portland Short Track Series Category 2 Men 50-59 James Jonke
9 Portland Short Track Series Category 2 Women U45 Kaitlyn Wolfe
5 Sisters Stampede Category 2 Sport Women 50+ Sue Hanna
44 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 50-59 Neil Carpenter
19 Sisters Stampede Category 2 Sport Men 19-39 James Dayton
21 Sisters Stampede Singlespeed Jordan Norris
2 Sisters Stampede Cata 3 Novice Women 19-39 Cecily Norris
5 Sisters Stampede Category 2 Women 50+ Sue Hanna
44 Sisters Stampede Category 2 Men 50-59 Neil Carpenter
19 Sisters Stampede Category 2 Men 19-39 James Dayton
2 Sisters Stampede Category 3 Women 19-39 Cecily Norris
DNF Chainbreaker Mountain Bike Race Series: XC Race Category 2 Men 19-39 Greg Brandelli
2 Coast Hills Classic MTB Race Category 2 Sport Women 50+ Sue Hanna
4 Bear Springs Trap Sport Women 50+ Sue Hanna
17 Bear Springs Trap Sport Men 50-59 Neil Carpenter
9 Bear Springs Trap Sport Men 19-39 Greg Brandelli
5 Bear Springs Trap Expert Men 19-44 Jonathan Spindor
3 30th Annual Mudslinger Category 2 Sport Women 50+ Sue Hanna
12 30th Annual Mudslinger Category 2 Sport Men 19-39 Greg Brandelli
3 30th Annual Mudslinger Category 2 Women 50+ Sue Hanna
12 30th Annual Mudslinger Category 2 Men 19-39 Greg Brandelli
16 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 50-59 Neil Carpenter
19 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 2 Men 19-39 Greg Brandelli
5 Echo Red 2 Red XC MTB Race Category 1 Women 45+ Sue Hanna