Six Hours of Mt Hood

Mt Hood, OR
July 1, 2018

For results questions, please contact Brian List

Updated July 7, 2018 at 5:51 PM

Solo Masters Men 45-54

Num Name Team Age City Laps Time
1 213 Steven Williams 46 Seattle 8
2 209 John Weathers 48 Portland 8
3 203 James Tervo Team S+M 48 Portland 8 6:11:09
4 214 Tom Williamson Team 10 Barrel 52 Portland 8 6:19:54
5 223 Todd Rosier Therapeutic Associates Racing p/b Pacific Office 53 Hillsboro 7 5:47:25
6 227 John Limbaugh 48 Pasco 7 5:49:20
7 210 Jeffrey Nary Sagebrush Cycles 53 Bend 7 5:50:19
8 222 Eric Stolberg ANTHM Collective 51 Portland 7 6:05:38
9 224 Mike Brown 52 Woodinville 7 6:05:29
10 200 Richard Magill 52 Bend 7 6:10:06
11 221 Andy Leritz Team Lazy Tarantulas 51 Portland 7 6:12:37
12 202 Richard Rosko Hammer Velo 50 Portland 7 6:13:20
13 226 Whitney Phillips Dialed Cycling Team 54 Camas 6
14 219 Ashley Williams ANTHM Collective 50 Portland 6
15 215 Michael Clark Stumptown Cycling Club 49 Portland 6 6:00:37
16 206 Jeff Dill ANTHM Collective 46 Portland 5
17 211 Chris Sautter ANTHM Collective 52 Portland 5
18 216 David Visnack 49 Bend 5
19 225 Charles Barrett Cyclepath Racing 51 Portland 5 6:03:58
20 218 Eric Voigt 45 Sandy 5 6:08:01
21 201 Todd Janssen 51 Portland 4
22 204 Sean Cook Cyclepath Racing 46 Portland 4
23 217 James Emond Rolling Thunder p/b The Missing Link 49 Portland 4
24 207 Carl Anton Dialed Cycling Team 48 Woodburn 3
25 208 Robert Trombley 52 Seattle 3
26 212 Captain Monroe 45 College Place 1

Solo Masters Men 55+

Num Name Team Age City Laps Time
1 301 Perry Lund 55 Springfield 8 6:19:22
2 305 Clinton Andring Hutch's Bend Dental 63 Bend 8 6:20:07
3 303 Rick Heckenlaible Audi 56 Kenmore 8 6:27:17
4 306 Fred Paxson 61 Trout Lake 7
5 304 Tom Webb Team Rose City 66 Portland 7 6:13:44
6 307 Matt Meskill Rolling Thunder p/b The Missing Link 56 Portland 5
7 302 Mark Stoller Stumptown Cycling Club 57 Portland 5
8 300 Lee Duncan 63 Hillsboro 4

Solo Masters Women 45+

Num Name Team Age City Laps Time
1 405 Carrie Day Deschutes Brewery 46 Bend 7 6:12:19
2 403 Cherie Touchette 55 Bend 7 6:24:30
3 401 Michelle Blackwood Sweetpea Ladies Auxiliary 45 Portland 6
4 404 Mary Skrzynski Deschutes Brewery 56 Bend 6 5:57:53
5 402 Sharon Anderson Grown Rogue Cycling Team 49 Portland 6 6:05:59
6 400 Renee Janssen 49 Portland 4

Solo Men Open

Num Name Team Age City Laps Time
1 1 Jacob Hull 31 Portland 9 5:54:05
2 32 Tsering Alleyne 33 Hood River 9 6:03:31
3 31 Andrio Abero 38 Portland 9 6:08:33
4 21 Tyler Miller 41 Bend 9 6:20:26
5 17 David Pilz Hutch's Bend Dental 39 Bend 8 5:48:53
6 35 Jonathan Maus BikePortland.org 43 Portland 8 5:50:57
7 34 Brian Anthony ANTHM Collective 44 Portland 8 5:54:02
8 40 Dan Watson Hosmer Chiropractic -RPM Mortgage 38 Portland 8 6:04:38
9 14 Dustin Einig 34 Portland 8 6:08:45
10 38 Paul Furst Dialed Cycling Team 20 Vancouver 8 6:10:48
11 33 Chad Balthazor BeerMongers 33 Portland 8 6:17:45
12 2 Chip Sloan Gründelbrüisers/Stewie Bicycles 43 Vancouver 8 6:22:28
13 15 Adam Steele 38 Bend 8
14 13 Michael Collins bicycleattorney.com 36 Portland 7
15 30 Dan Baier Team Finger 44 Portland 7
16 25 Doug Merritt BeerMongers 38 Portland 7
17 41 Eric Aldinger Team Finger 47 Portland 7
18 29 Brian Marcroft Team Oregon p/b Rodda Paint 44 Hood River 7 5:46:45
19 20 Mark Skiffington 37 Kennewick 7 5:50:19
20 8 Jesse Merrithew 37 Portland 7 5:59:31
21 42 Evan Lilly Bend Endurance Academy 16 Bend 7 6:01:09
22 16 Carl Aldrich BeerMongers 34 Portland 7 6:09:52
23 5 Keith Richards 41 Portland 7 6:12:36
24 37 Jacob Olander Bend Endurance Academy 15 Bend 7 6:13:27
25 23 Brian Cusick 44 Portland 6 6:22:40
26 26 Robert Umberhandt Stumptown Cycling Club 41 Portland 6
27 7 Andrew Slater BeerMongers 31 Portland 6
28 36 Justin Smith Rolling Thunder p/b The Missing Link 37 Portland 6
29 22 Sean McGhee Team Lazy Tarantulas 34 Cornelius 6
30 4 Geoff Sosebee 34 Portland 6 5:48:55
31 43 Brent Mattison Team Lazy Tarantulas 35 Bend 5
32 19 Steffen Furholm 41 Troutlake 5
33 24 Jon DeShirley Oregon Trail Syndicate 39 Portland 5
34 10 Jered Bogli 44 Portland 5
35 9 Noah Horst 41 Portland 5
36 6 Eric Hunter Rolling Thunder p/b The Missing Link 44 Portland 5 5:53:24
37 3 Ryan Coons 32 Portland 4
38 12 Bjorn Blankenship 10 Bend 4
39 11 Eric Blankenship 43 Bend 4
40 39 Aaron Marshall 42 Portland 1

Solo Singlespeed

Num Name Team Age City Laps Time
1 76 Ian Jungjohann Landspeed 36 Eugene 9 5:50:58
2 77 J Brett Sicilian Landspeed 34 Eugene 9 6:10:01
3 74 Stephen Hartzel Breadwinner Cycles 35 Portland 9 6:15:49
4 71 Seth Patla PDX TI 41 Forest Grove 8 5:43:01
5 70 Sean A Carline CX Pistols p/b Gigantic Brewing 40 Portland 8 6:19:18
6 78 Patrick Reedy CX Pistols p/b Gigantic Brewing 40 Portland 8 6:23:28
7 73 Alex Marganski Oregon Trail Syndicate 31 Bend 6
8 75 Brad Place Oregon Trail Syndicate 54 Eugene 6
9 72 LOREN GARD 43 Bend 5

Solo Women Open

Num Name Team Age City Laps Time
1 112 Serena Bishop Gordon 39 Bend 8 5:55:21
2 101 Jeanne Beko CX Pistols p/b Gigantic Brewing 35 Portland 7
3 105 Erin Reis Hutch's Bend Dental 41 Bend 7 5:44:47
4 106 Julie Browning Cyclepath Racing 49 Portland 7 5:47:28
5 100 Helen Reedy CX Pistols p/b Gigantic Brewing 32 Portland 7 5:56:28
6 114 Julie O'Brien 43 Hood River 7 6:18:19
7 110 Natasha Visnack Bend Endurance Academy 14 Bend 7 6:23:14
8 109 Kate Drennan BeerMongers 35 Portland 6
9 103 Molly Leonard BeerMongers 28 Portland 6 5:58:40
10 111 Cate Burgess 31 Portland 6 6:00:36
11 113 Alexa Loscutoff Oregon Trail Syndicate 31 Redmond 5
12 107 Melissa Sher Team S+M 33 Portland 5 5:44:38
13 104 Shelly Boelter Cyclepath Racing 40 Portland 5 6:07:34

Two-Person 100+

Num Name Team Relay Team Age City Laps Time
1 902 Wayne Tonning Team Hutch’s / Velo City Cycles 55 Sunriver 11 5:58:57
1 902 Greg Turpen Team Hutch’s / Velo City Cycles 52 Richland 11 5:58:57
2 901 Matthew Martel Rhodes' Horny Toads 53 Portland 9 5:46:23
2 901 John Prosser Revenge Cycling & Racing Rhodes' Horny Toads 51 Hillsboro 9 5:46:23
3 910 David Luoma Cyclepath Racing Team Rage Therapy 61 Portland 9 5:47:25
3 910 Steve Crosier Cyclepath Racing Team Rage Therapy 41 Portland 9 5:47:25
4 906 Allen Schwartz Baker Creek Boys 55 Mcminnville 9 5:51:57
4 906 David Faxon Baker Creek Boys 53 Newberg 9 5:51:57
5 900 John Wolf bicycleattorney.com Long Live Long Rides 50 Portland 9 6:09:16
5 900 Paul Diefenbaugh bicycleattorney.com Long Live Long Rides 50 Portland 9 6:09:16
6 908 Tim Schauer Sage Titanium Battle Ground Boys Gone Bad 50 Camas 8
6 908 Chris Alling Half Fast Velo presented by Ninkasi Brewing Battle Ground Boys Gone Bad 54 Vancouver 8
7 907 Matt Richmond Stumptown Cycling Club Stumpenwolff 54 Portland 8 5:53:00
7 907 Tony Wolff Stumptown Cycling Club Stumpenwolff 52 Portland 8 5:53:00
8 905 Stefan Furst Dialed Cycling Team Team Erase Cancer 61 Vancouver 8 5:59:05
8 905 Erick Taft Camas Bike and Sport Team Erase Cancer 48 Vancouver 8 5:59:05
9 904 Mark Hand Team Planet X USA p/b Xiologix Team Planet X Biff & Bacon 59 Tigard 8 6:10:05
9 904 Dean Maclean Team Planet X USA p/b Xiologix Team Planet X Biff & Bacon 48 Portland 8 6:10:05
10 903 Jim Kysela Gründelbrüisers/Stewie Bicycles Longboard Loungers 54 Portland 7 5:42:08
10 903 Chris Gedraitis Gründelbrüisers/Stewie Bicycles Longboard Loungers 47 Portland 7 5:42:08
11 911 Larry Coates Wall-To-Wall Home Inspections 45 West Linn 6
11 911 Michael Ybaben Wall-To-Wall Home Inspections 55 Beaverton 6
12 909 Vincent Plaza Bad Idea 57 Lake Oswego 6 5:50:12
12 909 Robert Vigeant US Military Endurance Sports Bad Idea 54 Gresham 6 5:50:12

Two-Person 80+

Num Name Team Relay Team Age City Laps Time
1 809 Mike Rolcik FSA powered by Taco Time NW 49 Seattle 11 6:15:42
1 809 Brent Carlson FSA powered by Taco Time NW 39 Seattle 11 6:15:42
2 813 Shane Fletcher TCNF.LEGAL Racing Team The Sons Of Malarkey 46 Portland 10 5:43:13
2 813 Jon Spindor Oregon Bike Shop Racing Team The Sons Of Malarkey 45 Portland 10 5:43:13
3 803 Geoff Rice Team Lazy Tarantulas My Cousin Branden 42 Portland 10 5:48:15
3 803 Branden Taggart Team Lazy Tarantulas My Cousin Branden 41 Beaverton 10 5:48:15
4 807 Barron Johnson Oregon Trail Syndicate Oregon Trail Syndicate 53 Sisters 9 5:41:57
4 807 Brennan Morrow Oregon Trail Syndicate Oregon Trail Syndicate 41 Madras 9 5:41:57
5 810 David Saltzberg Therapeutic Associates Racing p/b Pacific Office TAI One On 52 Vancouver 9 5:56:34
5 810 Richard Lorenz Therapeutic Associates Racing p/b Pacific Office TAI One On 43 Portland 9 5:56:34
6 800 Ben Iwasa Fast Fun Nice Racing Team p/b Wattie Ink Fast Fun Nice Racing Team p/b Wattie Ink 34 Portland 9 6:07:14
6 800 Matt Taini Fast Fun Nice Racing Team p/b Wattie Ink 51 Lake Oswego 9 6:07:14
7 804 Eric Mergen Team Planet X USA p/b Xiologix Heavens to Murgatroyd 37 Portland 8
7 804 Ben Mergen Team Planet X USA p/b Xiologix Heavens to Murgatroyd 43 Corbett 8
8 802 David Prause Gründelbrüisers/Stewie Bicycles Slow Motion 47 Portland 8 5:46:11
8 802 Elaine Prause Gründelbrüisers/Stewie Bicycles Slow Motion 47 Portland 8 5:46:11
9 801 Emanuel McGladrey Holy Moly Velo 60 Keizer 8 5:51:51
9 801 Rolland Hayden Holy Moly Velo 39 Gresham 8 5:51:51
10 811 David Miller Team Lazy Tarantulas Boyz On The Hood 41 Portland 8 6:00:27
10 811 Jesse Long Team Lazy Tarantulas Boyz On The Hood 40 Portland 8 6:00:27
11 814 Grant Geschke Where's Pat Potter? 50 Happy Valley 8 6:02:59
11 814 Patrick Potter Where's Pat Potter? 50 Sandy 8 6:02:59
12 808 Jason Jones Team Planet X USA p/b Xiologix Planet X - Team J&S 44 Portland 8 6:24:17
12 808 Scott Coleman Team Planet X USA p/b Xiologix Planet X - Team J&S 48 Beaverton 8 6:24:17
13 805 Luke Waggoner Slow Spokes 42 College Place 7 6:18:06
13 805 Kevin Riley Slow Spokes 55 Milton-Freewater 7 6:18:06
14 812 Sam Rathburn ANTHM Collective Dragon and Nighthawk 45 Portland 6
14 812 Dan McKenna ANTHM Collective Dragon and Nighthawk 46 Portland 6

Two-Person Co-ed

Num Name Team Relay Team Age City Laps Time
1 711 Laura Trace Team Oregon p/b Rodda Paint D-Send-its 52 Portland 10 5:54:04
1 711 Jacob Smith PDX Devo Junior Cycling D-Send-its 15 Portland 10 5:54:04
2 710 Alice Pennington Team S+M Young Hickory 37 Portland 10 5:55:21
2 710 Luke Pennington Team S+M Young Hickory 32 Portland 10 5:55:21
3 721 Melissa Norland Untamed Groove 44 Corvallis 9 5:44:26
3 721 Trevor Norland Untamed Groove 51 Corvallis 9 5:44:26
4 709 lindsay jackson 7 Year Itch 41 Lake Oswego 9 5:48:49
4 709 robert jackson 7 Year Itch 43 Lake Oswego 9 5:48:49
5 707 Michael Gallagher Fast Fun Nice Racing Team p/b Wattie Ink Premarital Counseling 45 Portland 9 6:01:24
5 707 Elizabeth Gardiner Fast Fun Nice Racing Team p/b Wattie Ink Premarital Counseling 32 Portland 9 6:01:24
6 724 Angela Horton Gapay Hammer Velo Hammer Velo 52 Cornelius 9 6:22:09
6 724 Hugh Gapay Hammer Velo Hammer Velo 54 Cornelius 9 6:22:09
7 705 Steve Dale bicycleattorney.com Chafing the Dream 43 Portland 8
7 705 Margi Bradway bicycleattorney.com Chafing the Dream 44 Portland 8
8 700 Adam Bruns Casimir Pulaski Gays 21 Portland 8
8 700 Fiona Bennitt Casimir Pulaski Gays 23 Walla Walla 8
9 704 Kristen minarik bicycleattorney.com Leap Frog 37 Portland 8
9 704 Doug Minarik bicycleattorney.com Leap Frog 41 Portland 8
10 714 David Hart Therapeutic Associates Racing p/b Pacific Office Team Spicoli 49 Vancouver 8 5:48:33
10 714 Kimberly Sass Sorella Forte Team Spicoli 39 Portland 8 5:48:33
11 703 Stephanie Hahn Stumptown Cycling Club Date Night 38 Portland 8 5:53:32
11 703 Ken Hahn Stumptown Cycling Club Date Night 44 Portland 8 5:53:32
12 713 Pam Power Bonk Collective Power Couple 36 Beaverton 8 5:55:31
12 713 Travis Power Bonk Collective Power Couple 37 Beaverton 8 5:55:31
13 715 Amy Rice Team Lazy Tarantulas Original T's 43 Portland 8 5:56:28
13 715 Gregg Rice Team Lazy Tarantulas Original T's 44 Portland 8 5:56:28
14 702 Stephanie Spiak Team 10 Barrel Team 10 Barrel S & M 46 Portland 8 6:03:34
14 702 Mark Sather Team 10 Barrel Team 10 Barrel S & M 47 Tigard 8 6:03:34
15 722 Jay Small Dialed Cycling Team First World Problems 52 Vancouver 8 6:12:06
15 722 Milli Chennell Fast Fun Nice Racing Team p/b Wattie Ink First World Problems 36 Portland 8 6:12:06
16 720 Aaron Boone ATotalBoonedoggle 48 Bend 8 6:15:30
16 720 Emily Boone ATotalBoonedoggle 15 Bend 8 6:15:30
17 706 Ken Shonkwiler Team K & E 30 Astoria 7 5:46:02
17 706 Emily Sullivan Team K & E 32 Astoria 7 5:46:02
18 719 Diane Smith Team Squish 48 Hillsboro 7 5:47:16
18 719 Erik Nielsen Team Squish 31 Portland 7 5:47:16
19 716 Scott Miyako That yer daughter? 33 Portland 5
19 716 Emily Wobb That yer daughter? 27 Portland 5
20 717 James Fortner Chuckles & Hugs 32 Portland 5
20 717 Alex Pletcher Chuckles & Hugs 29 Portland 5
21 723 Brennan Wodtli Baby Baton 30 Bend 5
21 723 Amber Clark Baby Baton 41 Bend 5
22 712 Mike Ralls MC Chainbreakers 41 Sandy 5
22 712 Charis Darnall MC Chainbreakers 20 Gresham 5
23 708 Kimberlea Wilson dirtNrock 41 Portland 4
23 708 Britton Gentry Cyclepath Racing dirtNrock 51 Portland 4

Two-Person Men

Num Name Team Relay Team Age City Laps Time
1 514 Barry Wicks NastyJones 37 Pacifica 12 5:49:32
1 514 Christopher Jones NastyJones 39 Bend 12 5:49:32
2 510 Sean Babcock Team S+M ShonkyTonk 35 Corvallis 12 5:54:45
2 510 Erik Tonkin Team S+M ShonkyTonk 44 Portland 12 5:54:45
3 511 Patrick Means Team S+M DiamondFingers 35 Corvallis 11 5:48:39
3 511 James Ceccorulli Team S+M DiamondFingers 31 Portland 11 5:48:39
4 506 Andrew Loscutoff Oregon Trail Syndicate Grandma's Blazin Saddles Boys 30 Redmond 11 5:52:18
4 506 Joel Palanuk Grandma's Blazin Saddles Boys 40 Sisters 11 5:52:18
5 500 Anthony Monteleone Team Wooly Mammoth Team Eazily Distracted 32 Portland 11 6:15:56
5 500 Charlie Leveroni Team Eazily Distracted 24 Portland 11 6:15:56
6 513 Michael Brown Fulcrum Properties/WebCyclery Bean's Mad Hornets 47 Bend 11 6:20:00
6 513 Ian Brown Bend Endurance Academy Bean's Mad Hornets 13 Bend 11 6:20:00
7 507 Chris Wierman Dialed Cycling Team Dialed In 46 Tualatin 10 5:56:54
7 507 Hayden Wierman Dialed Cycling Team Dialed In 15 Tualatin 10 5:56:54
8 502 Travis Hall Stages Cycling Team Team Pretty Neat Team 32 Portland 10 6:00:42
8 502 Trevor Spahr Hosmer Chiropractic -RPM Mortgage Team Team Pretty Neat Team 33 Portland 10 6:00:42
9 503 Matt Faunt Allegro Cyclery Team Hydrate or Diedrate 28 Walla Walla 10 6:12:19
9 503 Collin Faunt Allegro Cyclery Team Hydrate or Diedrate 24 Portland 10 6:12:19
10 501 Chris Schomaker Grown Rogue Cycling Team The Yay-Boos p/b Grown Rogue Cycling Team 35 Portland 9
10 501 Alan Barton Grown Rogue Cycling Team The Yay-Boos p/b Grown Rogue Cycling Team 34 Portland 9
11 516 Ken Gerts The Lion and the 'Roo 40 Portland 9
11 516 Alexander Banks-Watson bicycleattorney.com The Lion and the 'Roo 34 Portland 9
12 512 Greg Gizinski Raccoon In Our Tree 50 Seattle 9 5:53:58
12 512 Connor Gizinski Raccoon In Our Tree 16 Seattle 9 5:53:58
13 515 John Currier Ham Jumpy 54 Portland 8
13 515 Jackson Currier Ham Jumpy 15 Portland 8
14 504 Brad Alderman Team Planet X USA p/b Xiologix Vancouver Cyclery 38 Brush Prairie 7
14 504 Jacob Mcmahon Vancouver Cyclery 25 Vancouver 7
15 509 Rodney Billowitz Slippery Sasquatch Racing 53 Bend 7 5:50:01
15 509 Jack Billowitz Slippery Sasquatch Racing 10 Bend 7 5:50:01
16 508 Brady Rice Team Lazy Tarantulas My Cousin Aidan 13 Portland 6
16 508 Amy Rice Team Lazy Tarantulas My Cousin Aidan 12 Portland 6
17 505 Deven Nickerson Rug Rats 36 Spokane 3
17 505 Tim Shank Rug Rats 38 Siletz 3

Two-Person Women

Num Name Team Relay Team Age City Laps Time
1 610 Clara Honsinger Team S+M Vanilla S&M 21 Portland 10 5:45:53
1 610 Laura Winberry Vanilla S&M 34 Bend 10 5:45:53
2 604 Laura Coombs The Feminasties 35 Bend 9 5:54:34
2 604 Annie Pendygraft Sagebrush Cycles The Feminasties 34 Bend 9 5:54:34
3 612 Emily Boscacci Grown Rogue Cycling Team TNS p/b Grown Rogue and Skittles 33 Portland 9 5:56:11
3 612 Laura Parsons TNS p/b Grown Rogue and Skittles 36 Portland 9 5:56:11
4 600 Holland LaRue Team Finger Team One Gear No Fear 41 Hood River 9 5:58:25
4 600 Mielle Blomberg Team S+M Team One Gear No Fear 47 Portland 9 5:58:25
5 616 Becca Meierbachtol Fresh Performance 9 6:00:22
5 616 Zayda Maguire Fresh Performance 32 Portland 9 6:00:22
6 614 Holly Baird Free Melania 32 Portland 9 6:09:33
6 614 Nicole Beckwith Free Melania 32 Portland 9 6:09:33
7 606 Sarah Eustis bicycleattorney.com Wheelie Fast 45 Portland 9 6:17:43
7 606 Nikki Balderson bicycleattorney.com Wheelie Fast 41 Portland 9 6:17:43
8 611 Rachel Geiter Razzle Dazzle Racing 28 Walla Walla 9 6:19:06
8 611 Rebecca Mellema Razzle Dazzle Racing 24 Spokane 9 6:19:06
9 601 Laura Schmitt CX Pistols p/b Gigantic Brewing Dos Lauras 34 Portland 9 6:23:45
9 601 Laura Beko CX Pistols p/b Gigantic Brewing Dos Lauras 32 West Linn 9 6:23:45
10 605 Jennie Alvarez Dirty Wheelin Wino’s 40 Bend 8 6:07:56
10 605 Andrea Thomas Dirty Wheelin Wino’s 50 Bend 8 6:07:56
11 615 Hillary Currier Team Hootie-Hoo 50 Portland 8 6:16:35
11 615 Hayden Gizinski Team Hootie-Hoo 18 Seattle 8 6:16:35
12 609 Emily Rice Team Lazy Tarantulas Team Twin Power 14 Portland 7 5:44:59
12 609 Hannah Rice Team Lazy Tarantulas Team Twin Power 14 Portland 7 5:44:59
13 613 Petra Whitacre Metropolis Cycle Repair Petra & Jennifer 33 Portland 7 5:51:05
13 613 Jennifer Haliewicz Metropolis Cycle Repair Petra & Jennifer 30 Portland 7 5:51:05
14 607 Rebecca Hillary Team AF Team AF 42 Portland 7 5:58:24
14 607 Christy Hawkins Team AF Team AF 41 Portland 7 5:58:24
15 603 Elke Towey Crushed Velvet 52 Hood River 7 6:25:00
15 603 Marti Dane Crushed Velvet 50 Hood River 7 6:25:00
16 608 HANNA COPPER Han Sholo 26 Portland 5
16 608 MELISSA SHOLOMICKY Han Sholo 30 Pasco 5
17 602 Hilary Nickerson S-I-S-T-E-R-S 34 Spokane 2
17 602 Holly Shank S-I-S-T-E-R-S 32 Spokane 2